World Beer Awards 2014

  • Domů
  • World Beer Awards 2014
konrad-aktuality-world-beer-awards-2014

World Beer Awards 2014

Kategorie: Aktuality

Pivo Konrad je pořád špičkové!

Po loňském titulu Nejlepší ležák českého typu na světě, dvou medailí z Pivní pečetě, ocenění Top Delikatesa a trojnásobném vítězství v soutěží Pivo ČR 2014 získal v těchto dnech vratislavický pivovar Konrad další degustační ocenění.

Po roce byly opět v Londýně udělovány ceny World Beer Awards 2014 a mezi tmavými ležáky bylo

vratislavické pivo Konrad Eso oceněno jako druhé nejlepší evropské.

V jedné z nejprestižnějších degustačních soutěží světa se piva testují tak, že porota neví, jaký vzorek ochutnává. Toto pravidlo dostatečně zajišťuje objektivitu soutěže. Řezané pivo Konrad ESO se vyznačuje dokonalou harmonií chutí, kterou mu dává správně vyvážený poměr světlého a tmavého piva. Na jazyku se tak potkává chmelová hořkost s karamelovou sladkostí.

Vratislavický pivovar nabízí v současnosti 14 druhů piv. Všechna se vyznačují vysokou mírou ruční práce, využívají přednosti klasické pivovarské technologie, české suroviny a provoz je šetrný vůči životnímu prostředí při výrobním procesu. Tým v čele s ředitelem a sládkem ing. Petrem Hostašem si získaného ocenění nesmírně váží a je pro něj především závazkem do budoucna. Dlouhodobě získávaná ocenění se odráží v nárůstu prodeje v tuzemsku a nových odbytištích v Evropě i ve světě.

V loňském roce prodal vratislavický pivovar Konrad 75 tisíc hl piva, z toho zhruba polovina byla exportována.

Comments (1)